2014 YAZ ÇOCUK KAMPI‘NA

1 ağustus ile 3 ağustus arası Utamara e.V. çocuklara yönelik üç günlük kamp etkilinğini düzenlemekteyiz. 9 ile 15 yaş arası bütün çocukları çocuk kampına davet ediyoruz.

1 ağustus ile 3 ağustus arası çocuklarla birlikteyiz,bizler çocuklarla oyun oynamak istiyoruz, sohbet etmek istiyoruz, doğa‘da gezeceğiz, çocukların geleceğe yönlelik hayelerini dinleyeceğiz yine ekolojik ve kominal yaşam çocuklarla birlikte yaşayacağız. Eğer çocuklar isterse onlarla birlikte yüzmeye gideceğiz.

Çocukların Cuma günü saat:13:00 Utamara’da olmaları gerekiyor.Pazar günü saat: 13:00 ile 15:00 arası çocukların ailerini bizimle kave ve çay içmeye davet ediyoruz. Ailelere hafta sonumuzun nasıl geçtiğini aktardıktan sonra kampımızı sonlandırıyoruz.

Eğer çocuklarınızı yaz kampına kayıtını yaptırmak istiyorsanız,telefon edebilirsiniz yada email gönderebilirsiniz.Kampımıza katılımınız bizi sevindirecektir katılımınızı bekliyoruz. Hoş ve güzel bir hafta sonu geçirmek için bütün çocukları tekrardan davet ediyoruz.Katılma ücreti yaklaşık 35 Euro….

 

BAŞLIK PARASINA HAYIR!

Şiddet Kaderimiz Değil

şiddet kaderimiz değil